مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش انواع پتو ضد حریق استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید .....

جنس پتو ضد حریق یا پتوی نسوز استانداردصادرات پتو ضد حریق استانداردخرید و فروش عمده پتو ضد حریق با کیفیتمرکز فروش تجهیزات ایمنی و پتو ضد حریق در ایرانفروش عمده پتو ضد حریق درجه یک آنلاینمرکز فروش پتو ضد حریق ارزان قیمتپتو ضد حریق چگونه آتش را خاموش می کند ؟خرید انواع پتوی نسوز استاندارد صادراتیپتوی سرامیکی برای مصارف صنعتی ، تجاری و خانگی–Aradsleepبرخی از کاربردهای  پتو نسوز سرامیکی
پتو ضد حریق آراد خواب

بازار فروش انواع پتو ضد حریق در کجا قرار دارد ؟ از کجا می توانم پتوی نسوز استاندارد را خریداری نمایم ؟ بازرگانی بزرگ Aradsleep به عنوان مرکز تخصصی کالای خواب ، در زمینه فروش عمده پتوی نسوز بصورت ویژه فعالیت می نماید . این پتو بسیار پر کاربرد است و فقط افراد دور اندیش و محتاط وجود این پتو را در محل کار یا منزل لازم و ضروری می دانند.

پتو ضد حریق آراد خواب

پتوی ضدحریق ، پتوی امنیتی است که برای خاموش کردن آتش استفاده می شود . این پتو بیشترین کاربرد را دارد زیرا که برای نقطه شروع آتش طراحی و تولید شده است.

پتو ضد حریق آراد خواب  پتو ضد حریق آراد خواب

جنس پتو ضد حریق یا پتوی نسوز استاندارد

پتوضد حریق استاندارد ، شامل ورقه هایی هست که در برابر آتش مقاوم هستند . این ورقه در تماس با آتش بر روی آنها قرار میگیرند تا آتش را خفه کند . جنس پتو ضد حریق معمولا از فایبرگلاس و کولار ساخته می شود و اغلب به شکل تاخورده است تا از نظر حمل و نگهداری و همچنین در استفاده سریع راحت باشد .

پتو ضد حریق آراد خواب

از جمله کاربردهای نقش پتوی ضدحریق استاندارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

تجهیزات ترافیکی

امداد و نجات های جاده و شهری

تجهیزات ایمنی و مهم آتش نشانی

لوازم ایمنی و پیشگیری منزل و محل کار

لوازم ایمنی و پیشگیری ادارات ، مراکز تولیدی و جاهایی که خطر آتش سوزی بیشتر است

صادرات پتو ضد حریق استاندارد

صادرات پتو ضد حریق ، به جهت کاربرد فراوان و فروش بسیار خوب آن قابل ملاحظه است . این وسیله به سرعت آتش را خاموش می کند و بنا بر سایز و محل استفاده یک وسیله فردی و گروهی است .

پتو ضد حریق آراد خواب

در حوادث جاده ای درون یا برون شهری معمولا آتش سوزی ها رخ می دهد . در این مواقع بسیاری از افراد که در آتش احاطه شده اند به این دلیل زندگی خود را از دست می دهند که فرصت کافی برای فرار پیدا نمی کنند یا تا اینکه گروه نجات بتواند صحنه حادثه را تغییر دهد دیگر کار از کار گذشته است . برای همین همیشه داشتن پتو ضد حریق در این حوادث امری لازم است .

پتو ضد حریق آراد خواب

پتو ضد حریق از آن جهت مفید و مناسب است که در عملیات نجات یافتن ، کمتر صدمه ای به فرد آسیب دیده می زند . که این پتوها گزینه های بسیار مناسبی هستند. این پتوها علاوه بر استفاده امدادگران، در منازل و ساختمان های اداری تجاری نیز لازم بنظر می آید .برای صادرات پتو ضد حریق استاندارد ، بهترین پتو را با ارزانترین قیمت بصورت عمده از ما بخواهید .

پتو ضد حریق آراد خواب

خرید و فروش عمده پتو ضد حریق با کیفیت

امروزه خرید و فروش عمده تجهیرات ایمنی از جمله پتو ضد حریق یا پتو نسوز جایگاه خوبی در تجارت کالای خواب دارد . بطوری که در کشورهای پیشرفته ، این پتوها در کنار کپسول های آتش نشانی قرار می گیرند چرا که مکمل خوبی برای مواقع خطر و آتش سوزی به حساب می آید پتو ضد حریق با کیفیت ، غیرقابل اشتعال بوده و تا دمای ۹۰۰ درجه قابل استفاده است . شما می توانید براحتی از تجارت در این حوزه ، سود سرشاری را کسب نمایید . مسلما قیمت عمده پتو نسوز مورد رضایت بازرگانان و خریدارن عزیز می باشد.

پتو ضد حریق آراد خواب

مرکز فروش تجهیزات ایمنی و پتو ضد حریق در ایران

بازرگانی Aradsleep با هدف ایمنی برای کارکنان و آسودگی خاطر کارفرمایان ، در حال حاضر در خصوص تامین و توزیع پتو ضد حریق استاندارد ، با راه اندازی مرکز فروش تجهیرات ایمنی و پتو ضد حریق ، گام بلندی در ایران برداشته است . لذا شرکت ها ، موسسات و مراکز دولتی و خصوصی بویژه بازرگانان خارجی می توانند این پتوی استاندارد که جزو لاینفک تجهیزات حفاظت فردی ، آتش نشانی ، کارگاهی و ترافیکی را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایند .

پتو ضد حریق آراد خواب      پتو ضد حریق آراد خواب

فروش عمده پتو ضد حریق درجه یک آنلاین

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و قابلیت های بسیار خوب و مطمئن در بستر اینترنت و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی ، شما می توانید از این فرصت طلایی استفاده نموده و پتو ضد حریق درجه یک عمده را با قیمت بسیار مناسب در اختیار داشته باشید . بازرگانی Aradsleep ، به عنوان مرکز فروش عمده پتو ضد حریق درجه یک آنلاین در کشور ، همواره حفظ کیفیت ، دسترسی آسان و رضایت مندی مشتریان را مد نظر دارد.

پتو ضد حریق آراد خواب

مرکز فروش پتو ضد حریق ارزان قیمت

عده کمی در مرکز فروش تجهیزات ایمنی بصورت تخصصی فعالیت می کنند چرا که این حوزه ، تخصصی است و خرید و فروش باید بر طبق موازین استاندارد صورت بگیرد . پتوی نسوز خانگی و اداری ، در حریق های کوچک با خفه کردن و جلوگیری از رسیدن اکسیژن به آتش ، شعله را سرد و خاموش می کند.

پتو ضد حریق آراد خواب    پتو ضد حریق آراد خواب

ما در مرکز فروش پتو ضد حریق این پیشنهاد را برای افرادی که در استفاده از کپسول های آتش نشانی بی تجربه هستند می دهیم که ، انتخاب یک پتوی ضد استاندارد می تواند بهترین گزینه باشد.  پتوهای ضدحریق بزرگتر ، در آزمایشگاه ها ، صنایع ، پترو شیمی ها ، بیمارستانها استفاده می شود . این پتو از جامه پشمی ساخته شده که با مایع ضد حریق آغشته می شوند. این پتوها به شکل عمودی در مکان های مخصوصی قرار می گیرند تا از آن ها به سریع ترین شکل ممکن استفاده شود.

پتو ضد حریق آراد خواب

پتو ضد حریق چگونه آتش را خاموش می کند ؟

با انداختن پتو روی فردی که لباسش دچار حریق شده ، بهترین راه نجات را برای فرد آسیب دیده فراهم می کنیم .برای این که یک حریق ایجاد شود ، هر سه ضلع مثلث آتش باید باشد : گرما ، سوخت و اکسیژن پتوی نسوز باید بر روی ماده ی جامد بچسبد و آتش را در برگیرد. پتوی نسوز می تواند از بالا روی جسم مشتعل قرار گیرد و یا اینکه اطرافش را محاصره کند ؛ به هر حال وظیفه آن جلوگیری از رسیدن اکسیژن به آتش است که این موجب خاموشی شعله می گردد.

پتو ضد حریق آراد خواب

خرید انواع پتوی نسوز استاندارد صادراتی

پتوهای نسوز از منسوجات مخصوص و از جنس فايبر گلاس ساخته شده اند . این پتو ها بدون آزبست بوده بنابراین ايجاد حساسيت پوستي نمی کند . سایز استاندارد پتو ضد حریق در اندازه هاي 2×1 متر و 1.8×1.8 متر با استاندارد ساخت CE می باشد.

پتو ضد حریق آراد خواب

انواع پتوی نسوز استاندارد ، تا دمای ۹۰۰ درجه قابل استفاده است و باید در خرید این محصول که جزو تجهیزات ایمنی ساختمان و فردی محسوب می شود دقت لازم را به عمل آورد . جهت خرید انواع پتوی نسوز بصورت عمده می توانید از راهنمایی و مشاوره ما بهره ببرید ؛ تا یک تجارت پر سود و مطمئن را تجربه کنید .

پتو ضد حریق آراد خواب

پتوی سرامیکی برای مصارف صنعتی ، تجاری و خانگی–Aradsleep

پتوی سرامیکی (Ceramic Blanket) ، پتوی نسوزاست که به عنوان عایق و انعطاف پذیر مورد استفاده قرار می گیرد . این پتو ازالیاف سرامیک فله درست شده است . پتو سرامیکی در برابر حرارات بسیار مقاوم است و مقاومت حرارتی آن تا 1420 درجه سانتی گراد می رسد .

پتو ضد حریق آراد خواب

این پتو در برابر شوک حرارتی و همچنین در برابر خوردگی اسید و قلیا مقاوم است

از پتو نسوز سرامیکی به عنوان عایق حرارتی در صنایع مختلف استفاده می شود . این پتو به علت داشتن انعطاف پذیری فوق العاده ، به راحتی برش و نصب می شود .

پتو ضد حریق آراد خواب

برخی از کاربردهای  پتو نسوز سرامیکی

پوشش فر های تجاری ، صنعتی و خانگی

پوشش اجاق گاز دیواری و شومینه

آسترکاری سطوح داغ کوره های عملیات حرارتی

عایق پشتیبان کوره های گرمایش مجدد

درزبندی حرارتی پوشش های کوره های آنیلینگ

پوشش نازل های ریخته گری (جلوگیری از اکسیداسیون و شوک حرارتی)

آسترکاری کوره های ذوب

آسترکاری کوره های نگهدارنده

پوشش قالب های ریخته گری دقیق

درزبندی حرارتی میان قسمت های مختلف تجهیزات ریزش مذاب

فیلتر جداسازی اکسیدها و نیتریدها از مذاب های فلزی

فیلتر جداسازی باقی مانده سرباره از مذاب

دیگهای بخار و مراکز حرارتی

بعنوان پایه کاتالیست و قطعات فیلتر در تصفیه گازهای داغ

سرپوش عایق دما بالای دیگ های بخار

فیلتراسیون دما بالای گازها و مایعات

رآکتورها و کات کراکرها

عایق کاری اطراف مشعل ها

درزبندی حرارتی و اتصالات انبساطی

آسترکاری کوره های الواتوری و واگن های پخت

شما می توانید با کیفیت ترین پتو نسوز سرامیکی را از نمایندگی فروش بازرگانی Aradsleep، به قیمت عمده و تولیدی دریافت نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.