مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید گلبافت بچه گانه در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید .....

همه چیز از تولید تا مصرف پتو گلبافتصادرات کلی پتو گلبافت ایرانی به عراق

پتوهای گلبافت از قدیمی ترین و به همین ترتیب محبوب ترین هستند. ما کارخانه تولید گلبافت بچه گانه در شیراز هستیم. کارخانه گلبافت ما بهترین تولید کننده این پتو در ایران است. آنها بسیار گرم، تنفس خوب و وزن کمی دارند. پتوهای پشمی نه تنها ضد باکتری هستند، بلکه به دلیل خواص درمانی و پیشگیری برای استئوکندروز، آرتروز، نورالژی و دردهای روماتیسمی نیز مشهور هستند.

کارخانه تولید گلبافت بچه گانه در شیراز

همه چیز از تولید تا مصرف پتو گلبافت

همه چیز از تولید تا مصرف پتو گلبافت 1. فناوری کلاسیک برای ساخت پتو: طبق طبقه بندی استاندارد Ivshvey، ما سه فناوری اصلی را برای تولید پتو متمایز می کنیم: فناوری تغذیه کلاسیک، رول و مستقیم. فناوری مورد استفاده در ساخت پتو، عملکرد و خصوصیات لمسی آن را تعیین می کند.

در تولید پتو مطابق با فن آوری کلاسیک، ابتدا یک لایه پرکننده با اتصال حرارتی تولید می شود و روکش پتو آینده به طور جداگانه دوخته می شود.

سپس یک ورق پرکننده به صورت دستی درون پوشش قرار می گیرد، صاف می شود و سپس روی یک دستگاه لحیم کاری سوزنی، لحاف می شود. به لطف این فناوری، پتو بسیار سرسبز و دارای یک دوخت زیبا به نظر می رسد، اما در چنین پتوهایی ، گوشه ها ممکن است خالی باشند، زیرا پرکننده در آنها ثابت نیست.

2. فن آوری رول تولید پتو: با استفاده از این فناوری، تولیدات ما پتوهای سری اصلی: ترمه، ابریشم، یاک و همچنین پتوهای سری Premium را تولید می کند، که الگوی دوخت آناتومیکی جداگانه برای آنها تنظیم شده است، بنابراین این پتوها در طول بدن تا آنجا که ممکن است راحت تر متناسب با بدن انسان هستند.

با استفاده از فناوری رول به رول، ابتدا یک رول پرکننده برداشت می شود و سپس همراه با دو رول پارچه (پایین و بالا) درون دستگاه لحیم کاری چند سوزنی، جایی که لحاف بخیه زده می شود و همچنین به طور خودکار به اندازه برش داده می شود.

3. فناوری تغذیه مستقیم.:این فناوری ساخت اروپا 98٪ نقص ناشی از خطای عامل انسانی را حذف نمی کند، زیرا همه عملیات به طور خودکار انجام می شود. طبق این فناوری، الیاف در دستگاه مورد پیش پردازش به نسبت مورد نیاز مخلوط شده، سپس در دستگاه کارتینگ تغذیه می شود و یک لایه سرسبز پرکننده، متشکل از 16 باریکترین لایه فیبر کارد شده، از آن خارج می شود.

صادرات کلی پتو گلبافت ایرانی به عراق

صادرات کلی پتو گلبافت ایرانی به عراق برای کمک بهتر به مشتری خود در یافتن پتو مناسب، باید تکنیک های مختلف تولید را درک کنید و بتوانید تفاوت ها را برای خریدار خود توضیح دهید. مجموعه ما یکی از معدود مجموعه های تولیدی کشور است که در کنار ساخت کالا خود یعنی پتوی گلبافت اقدام به صادرات پتو گلبافت ایرانی به عراق به صورت کلی نموده است. در صورتی که به دنبال یک محصول صادراتی درجه یک برای تجارت خود هستید محصولات کارخانه ما بهترین گزینه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.