مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تشک پنبه ای به تعداد زیاد- تشک سنتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مرکز فروش تشک پنبه ایمعیار های خرید تشک پنبه ای :تشک ابری بهتر است یا پنبه ای ؟سایز تشک پنبه ای :
مرکز فروش تشک پنبه ای

تشک سنتی : افزایش رشد جمعیت ، مصرف گرایی ، راحت طلبی و رفاه نسبی لزوم مرکز فروش تشک پنبه ای را به ما گوشزد می کند .امروزه انواع کالای خواب به ویژه تشک ها در انواع گوناگونی در بازار تولید شوند و سال به سال با پیشرفت علم و فناوری به آن ها اضافه می گردد .

اما هنوز هم پر فروش ترین انواع تشک سنتی ، تشک های پنبه ای هستند .برای همین بازرگانی Aradsleep به عنوان یک مرکز فروش تشک پنبه ای به تعداد زیاد بحساب می آید.

مرکز فروش تشک عمده آراد خواب

تولید کنندگان قدیمی با حفظ مشتریان خود ، به دنبال نگه داشتن جایگاه شان در بازار به عنوان نمایندگی های مرکز فروش تشک پنبه ای هستند و شرکت های جدید ، عمدتا با تحقیقات به روز و استفاده از تکنولوژی های جدید سعی دارند سهم خود را از بازار بزرگ محصولات خواب کسب نمایند .

مرکز فروش تشک پنبه ایمعیار های خرید تشک پنبه ای :

 

تشک ابری بهتر است یا پنبه ای ؟

تولید کنندگان و طراحان کالای خواب به ویژه تشک با در نظر گرفتن سلایق مردم و ایجاد راحتی هرچه بیشتر آنها می کوشند تشک‌هایی را طراحی کنند تا رضایت مردم را جلب کنند .

راحتی مردم و داشتن یک خواب آرامش بخش یکی از دغدغه های مهم اکثر تولید کنندگان فعال در این حوزه می باشد .

با اعتماد مردم به تشک سنتی در طی سالیان متمادی ، شاهد آن هستیم که تشک سنتی پنبه ای بدون تبلیغات ، هنوز جایگاه خود را در بین مردم دارند و همچنین با توجه به کارایی بسیار بالای تشک ابری ، اضافه شدن تشک ابری به کالای خواب خانوار در سالهای اخیر افزایش چشم گیری داشته است .راحتی خواب ویژگی مشترک استفاده از دو تشک ابری و پنبه ای است .

 

در جواب به این سوال که تشک ابری بهتر است یا تشک پنبه ای ؟ باید گفت مقایسه تشک ابری با تشک سنتی کار صحیحی نیست ؛ چون کاربرد دو تشک با هم متفاوت است .

قطعا هر فرد در طول زندگی خود با داشتن نیاز برای یک خوابگاه دائمی ، تشک پنبه ای را در نظر می گیرد . راحتی و طبی بودن تشک پنبه ای در جایگاه بالاتری نسبت به سایر تشک ها از جمله تشک ابری قرار دارد ؛اما تشک ابری به لحاظ سبک بودن و حمل آسان ، ارزان تر بودن ، خوابگاه موقتی و یا استفاده در اقامت گاه ها در اولویت نسبت به تشک سنتی پنبه ای است .این بدان معنا می باشد که در هر خانه ای ، لزوم استفاده از تشک پنبه ای تخت و نوزادی و همچنین تشک ابری مهمان احساس می شود و هرکدام در جای خود می توانند بسیار مفید باشند .

 

مرکز فروش تشک پنبه ای آراد خواب

سایز تشک پنبه ای :

سایز تشک پنبه ای معمولا درعرض 90 تا 180 سانتی متر و طول 200 سانتی متر می باشد .

ضخامت این تشک در سایزهای مختلف بین 5 تا 8 سانتی متر متفاوت می باشد .

وزن تشک پنبه ای نیز بنا بر سایز تشک متغیر است .

ویژگی مثبت تشک سنتی پنبه ای این است که بنا به درخواست و نیاز مشتری می توان در هر سایز و قواره ای آن را تولید کرد یا به بیان دیگر می توان سایز تشک پنبه ای را با توجه به هر سلیقه ای تغییر داد . مرکز فروش تشک پنبه ای آراد خوابگروه بازرگانی Aradsleep در تولید تشک سنتی ، بهترین پنبه ، الیاف و پارچه نخی را انتخاب و در دوخت و دوز آن دقت لازم را به عمل می آورد تا تشکی را ارائه دهد که از لحاظ قیمت ، سایز و کیفیت ، رضایت خاطر مصرف کننده را به همراه داشته باشد .

با توجه به تخصصی بودن تولید تشک سنتی ، مرکز فروش تشک سنتی پنبه ای به تعداد زیاد به صورت محدود می باشد و بازرگانی آراد این خلا و نیاز بازار را پر نموده است . ما با کمال افتخار با تامین عمده بهترین محصول ، در هر سایز تشک پنبه ای در خدمت شما هستیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.